Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kleje Mira są produktem sprawdzonej firmy działającej od wielu lat na rynku chemii budowlanej, opracowując receptury swoich produktów na podstawie doświadczenia wymagającego rynku skandynawskiego.

W ten sposób kleje Mira stanowią idealne rozwiązanie dla mocowania płytek ceramicznych, wykonanych z kamienia naturalnego, wszelkich mozaiek, niezależnie od wybranego podłoża (z wyłączeniem mas i bitumicznych izolacji).

Kleje Mira charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, a także wydajnością, spełniając nawet najwyższe wymagania użytkowe oraz techniczne. Z powodzeniem były wykorzystywane do wykończenia obiektów przemysłowych, nowoczesnego budownictwa, centrach i galeriach handlowych, a także w filiach instytucji pożytku publicznego, co sprawia, że kleje Mira doskonale sprawdzą się tam, gdzie priorytetem jest jakość wykończenia, jego bezpieczeństwo, a także czas.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje najnowsza technologia systemu Mira izolacji przeciw wodnej, dedykowanej pomieszczeniom mokrym, który posiada oznaczenie CE, a także udokumentowany pozytywny wynik badania, zgodnie z ETAG 022.

W praktyce oznacza to swobodę projektowania i elastyczność działań z jednoczesną gwarancją spełniania wymogów europejskich.

Stosując kleje Mira, nie trzeba martwić się o poziom trwałości i bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest tutaj udokumentowana gwarancja oraz wydajność wyrobów, co pozwala na oszczędności, skuteczność i ekonomię rozwiązań.

 

Klej Mira 3100 unifix (biały) C2T Klej Mira 3100 unifix (biały) C2T
Producent: Mira
Cena: 33,90 zł
( 1 szt. = 33,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klej Mira 3110 unifix (biały) C2TE S1 Klej Mira 3110 unifix (biały) C2TE S1
Producent: Mira
Cena: 49,00 zł
( 1 szt. = 49,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klej Mira 3130 superfix (biały) C2TE S2 Klej Mira 3130 superfix (biały) C2TE S2
Producent: Mira
Cena: 79,00 zł
( 1 szt. = 79,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl