Large Format Porcelain Slab Atlas Plan Boost Smoke 324x162x2cm Atlas Plan

Availability: Large amount
Dispatched within: 14 days
Price: €396.30 396.30
incl. 23% TAX, excl. shipping costs
quantity m2
add to wish list
Rating: 5
Vendor: Atlas Plan
Product code: 7034-420AB_20201008141240

Description

 

  • Wielkoformatowa ceramika tzw. spieki kwarcowe to wyjątkowy rodzaj płytek ceramicznych, które z powodzeniem możemy stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki odpowiedniej mieszance kamienia, glinek i innych składników są materiałem nienasiąkliwym i bardzo wytrzymałym. Technologia pozwala na doskonałe odzwierciedlenie popularnych kamieni naturalnych takich jak Carrara, Statuario, Calacatta - dzięki czemu możemy stosować je w miejscach wrażliwych dla oryginalnych kamieni takich jak blaty kuchenne, stoły, czy posadzki.

 

  • Największym atutem spieków kwarcowych jest z pewnością ich duży format, wpływający na szerokie zastosowanie tego materiału w nowoczesnym budownictwie jak i wykańczaniu wnętrz. Z dużego formatu płyt możemy wykonać praktycznie każdą powierzchnię ściany, podłogi czy fasady, po przycięciu znajdują również zastosowanie w meblarstwie jako fronty, blaty, stoły.

 

  • Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz grubości od: 6mm, 12mm do 20mm. W ofercie tiles.com.pl znajdą Państwo Spieki kwarcowe włoskich producentów którzy stawiają na wyjątkowy design

Technical data

Material porcelaingres
Size [cm] 324x162
Thickness [cm] 2
Finish satin
Type I
Frost - resistant yes
Sqm per box 5,25
Pieces per box 1

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl